Роботи майстринь народної творчості.
Коношко Г.Г.
Художній розпис, витинанка
Тесленко Н.В.
Вишивка хрестиком
Ганночка С. В
Вишивка бісером
Соколка О. М.
Лялька-мотанка
Пахомова А. В.
Лялька-мотанка
Запоріжченко Л.І.
В’язання гачком
Рушники
Лялька-мотанка – українська народна лялька, символ жіночої мудрості, родинний оберіг. Вона приходить у наш світ у якомусь образі, створюється з певною ціллю. Її виготовляли із різними побажаннями, наділяли різними символічними значеннями: на щасливу долю, сприяння потаємним бажанням, гармонії людини з природою, на успіх і здоров’я, на добро і злагоду. І обов’язково, ці обереги несуть у собі позитивну енергетику.
На Кегичівщині таким видом мистецтва захоплюються майстрині Олена Соколка та Альона Пахомова. Олена Соколка, бібліотекар читального залу Кегичівської центральної районної бібліотеки, являється керівником групи користувачів «Краєзнавці», сформованою в рамках програми «Бібліоміст». Членами даної групи є користувачі Кегичівської ЦРБ та майстри нашого краю, серед яких і Альона Пахомова.
Яскраві і цікаві роботи майстринь неодноразово були представлені на виставках районного і обласного рівня, зокрема на виставці «Місто майстрів» на Великому Слобожанському ярмарку та етнофестивалі «Печенізьке поле». Цього року лялькам-мотанкам наших авторок випала честь ще й відвідати обласну виставку «Витоки» у Харківському ООМЦКМ. Відрадним є те, що наші майстрині-учасниці від Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва одержали дипломи за участь у цій виставці.
Лялька-мотанка –
берегиня роду
Пугач М.М.
Художній розпис
Голопьорова О.В.
Прикраси ручної роботи в техніці канзаші
Стороженко С.І.
Вишивка хрестиком
Масальська С.В.
Вишивка хрестиком, традиційне жіноче вбрання
Піскун А.М.
Художнє оздоблення ікон
Зінченко В.М.
Вишивка хрестиком
Воржеїнова Н.І.
Вишивка гладдю
Муха О.В.
Вироби з кераміки
Топалова О.О.
Ляльки
Насєдкіна В.М.
ляльки-мотанки